Летен стаж от ePay и Datamax

Фирмата ни е специализирана в изграждането на интегрирани информационни системи с финансово-икономическа насоченост.

Тази година участваме като обучаваща организация в проекта на МОН за провеждане на практически обучения (стажове), които са платени и се заплащат от министерството. Фирмата ни се интересува от млади специалисти, които имат желание да добиват практически опит при разработване на компоненти за web приложения на платежни системи. Да придобият знания за работа с операционни системи Linux, многослойни системи клиент сървър, да натрупат опит в програмирането на Perl, SQL ,C, C++ и Oracle БД .

Стажът протича в офиса ни, в центъра на гр. София. Има възможност за 8-часова практика, от понеделник до петък, с осигурено работно място за всеки студент. Продължителността на стажа  е 01.07.-30.09.2017 г. При нас можете да участвате в реални проекти и да ползвате наличната информационна база. За нас е важно всеки стажант да успее да навлезе и вникне в работния процес и да придобие реални и полезни знания за длъжността.

На всеки изявен студент ще бъде предложена работа в компанията.

Изисквания към студентите

• Да разбира концепциите на обектно-ориентирания модел.
  • Да е запознат с релационни бази от данни.
  • Английски език – работно ниво.
  • Аналитични и комуникативни умения, задълбоченост, самостоятелност, умение за изслушване и вслушване.

Ако търсите промяна или ново начало.

Ако искате да се развивате и усъвършенствате.

Ако искате да работите в приятелска и спокойна атмосфера.

Ако за Вас е важно мнението Ви да се чува и зачита, заповядайте при нас.

Ще се радваме да се присъедините към екипа ни, където професионализма и приятелството вървят ръка за ръка.

Данните на всички студенти се обработват в строга конфиденциалност. Само одобрените студенти ще бъдат поканени на интервю (разговор).

За да кандидатствате по програмата за стаж по инициатива на МОН, моля влезте в профила си и натиснете линка по – долу, за да намерите нашите обяви:

или се свържете с Тихомира Иванова:

Email: tnedelcheva@datamax.bg

Phone: + 359 2 921 08 60, ext. 740